450,00 TL
400,00 TL
400,00 TL
350,00 TL
475,00 TL
375,00 TL
1 den 36 e 123 (4 sayfa) ürün gösteriliyor

Kadın ve Erkek Yüzük Modelleri

Geçmişten günümüze değin pek çok anlam içermesi ile kullanılan yüzük, günümüzde hiç değer kaybetmeden pek çok insan tarafından kullanılmaktadır. Yediden yetmişe genç, yaşlı, erkek, kadın, çocuk pek çok kişi tarafından kullanılan yüzük kişinin tarzını simgelemektedir.

Tüm bunların yanı sıra estetik bir görünüm oluşturmak için de kullanılan yüzükler, herkes tarafından bilinir ki evlilik, nişan ve sözü de sembol etmektedir. Tunç çağlarından günümüze değin ulaşan yüzük, pek çok değerli maden ile üretilmiş ve üretilmeye de devam etmektedir. Günümüzde yaygın bir aksesuar olarak kullanılan gümüş yüzükler , Ottoman Kuyumculuk olarak firmamızın da gözde aksesuarlarındandır.

Uzun yıllardır müşterisine hizmet sunan firmamız, birbirinden şık görünümlü gümüş yüzük modelleri ile de büyük bir beğeni yakalamaktadır. İnanılmaz etkileyici görünümleri ve taşıdığı anlamları ile müşterisini cezbeden ürünlerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Titiz çalışmalar yürüterek üretmiş olduğumuz yüzüklerimiz, başka hiçbir mağazadaki ürünlere benzememektedir.

Yüzük takmayı seven biriyseniz, Ottoman Kuyumculuk bu noktada doğru bir adres olacaktır.

Hem kadınlara hem de erkeklere özel tasarlanmış gümüş yüzük modelleri ile Ottoman Kuyumculuk özel koleksiyon yüzüklerini müşterilerine sunmaktadır. Aynı özel tasarım yüzük modelleri ile benzersiz modeller çıkartan Ottoman Kuyumculuk olarak çeşitliliğimizi her geçen gün arttırıyoruz.İşte mağazamızın birbirinden özel koleksiyon kadın ve erkek yüzük modelleri sitemiz üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

El emeği ve özel tasarıma sahip gümüş yüzük modelleri ve fiyatları hakkında   sitemiz üzerinden bilgi edinebilir.Ücretsiz kargo ve taksit imkanı ile güvenle sipariş verebilirsiniz.