1 den 36 e 70 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Ottoman Yüzük Modelleri

Kökenleri oldukça eskiye dayanan bir aksesuar olarak karşımıza çıkan yüzük, hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılmaktadır. Çoğu zaman süs eşyası olarak kullanılan yüzük, nişan ve evlilik kurumlarının da simgesidir. Eski zamanlarda bağlılık anlamını temsil eden yüzük zamanla güç, otorite, tarz, stil, din ve daha pek çok anlam taşıması ile de yer edinmiştir. Yediden yetmişe tüm insanların kullandığı bir aksesuar haline gelen yüzük, firmamızın da en çok tercih edilen aksesuarıdır.

Ottoman Kuyumculuk olarak yıllardır bu sektörde değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her zaman %100 müşteri memnuniyetini gayemiz haline getirmiş olmamızı da bilmenizi isteriz. Gümüş, safir, zümrüt, pırlanta, doğal taş gibi pek çok değerli madenden ürettiğimiz yüzüklerimiz, müşterimiz tarafından büyük bir beğeni topluyor. Kişiye özel tasarımlarımız da sevilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Pek çok anlam barındıran doğal taşlarımız ile hazırlanan ürünlerimiz de yine müşterilerimiz tarafından en sık tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. 

Belirtmiş olduğumuz bu ürünlerimiz mağazamızın en beğenilen tasarım yüzükleri arasında yer almaktadır. Sadece belirtmiş olduğumuz modeller ile kalmamakla beraber yüzlerce çeşit ottoman yüzük modelleri bulunmaktadır. Kendinizi ve sevdiklerinizi özel hissettirmek istiyorsanız eğer, mağazamızın gözde ürünlerinden Ottoman Yüzükleri incelemek için daha fazla geç kalmayın! 

Sizlerde özel koleksiyonumuza ait yüzük modellerimizi taksit imkanı ve ücretsiz kargo seçeneği ile güvenle sipariş verebilirsiniz.