1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Gümüş Küpe Modelleri

Özellikle kadınlar tarafından daha çok kullanılan bir aksesuar olan küpe tarihi oldukça eskiye dayanmaktadır. Farklı zamanlarda, farklı medeniyetlerde ortaya çıkan küpe, pek çok toplumda yaygın bir biçimde kullanılmıştır. Değerli madenlerden yapılan gümüş küpeler, mücevher kategorisinde olmasıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. 

Genellikle estetik amaçlı kullanılan küpeler geçmişten günümüze değin kullanılmıştır. Metal, cam, plastik, değerli doğal taşlar, ahşap, kemik, boncuk, altın, gümüş, pırlanta ve daha pek çok malzemeden üretilen küpe, özellikle kadınlar tarafından sık kullanılan bir aksesuar haline gelmiştir. 

Takılan aksesuarlar genel olarak bireyin stil ve tarzını ön plana çıkarmış olur. Gümüş küpeler   en dikkat çekici aksesuarlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak insanlar moda olan küpeleri takip eder ve birbirinin aynısı gibi görünen küpeler aslında minik detaylar ile bireylerin tarzını ön plana çıkarmaktadır. 

Bu noktada Ottoman Kuyumculuk olarak, müşterilerimize birbirinden şık küpeleri tasarlayıp sunmak görevimizdir. Gerek kendinizi, gerekse sevdiğiniz insanları mutlu etmek istiyorsanız firmamız bu noktada doğru adres olacaktır. Set olarak ya da tekli olarak tasarlamış olduğumuz birbirinden şık küpelerimiz, uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Gümüş, doğal taş, mercan ve daha pek çok modelde bulabileceğiniz küpelerimiz şık görünümleri ile sizi cezp edecektir.

Son derece titiz çalışmalar yürüterek üretmiş olduğumuz gümüş küpe modelleri  birbirinden farklı renk, malzeme ve model seçenekleri ile müşterisini %100 memnun etmektedir. Özel günler için tasarlanmış modelde gümüş küpeler ile sevdiğiniz kişilerin gönlünü fethedebilirsiniz. Daha fazla geç kalmadan Ottoman Kuyumculuğun eşsiz tasarımlarından faydalanın deriz! 

Ottoman Kuyumculuk olarak siz değerli müşterilerimize layık olan birbirinden şık görünümlü küpelerimizi uygun fiyatlar ile satışa sunmuş bulunmaktayız. Sizde bu sayfamızından gümüş küpe fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda kredi kartına taksit imkanı ve ücretsiz kargo seçeneği ile de kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.