1 den 36 e 47 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Gümüş Kolye Modelleri

Kolyeler günümüzde hem erkeklerin hem de kadınların sık kullandığı aksesuarlar arasında girebilmiştir. Pek çok medeniyet tarafından kullanılan kolyeler, pek çok anlam taşımaktadır. İlk başlarda metal şekilde yapılan kolyeler zamanla değerli taş ve madenler ile üretilerek değer kazanmaya başlamıştır. Günümüzde altın, gümüş, pırlanta, safir, zümrüt, yakut, doğal taş, boncuk gibi pek çok model ve tarzda kolye bulabilmek mümkün. Kadınlar için kolye modelleri oldukça çeşitlense de, erkekler içinse farklı stillerde kolyeler bulunmaktadır.

Hem kadınlar hem de erkekler için sık tercih edilen bir aksesuar haline gelen kolye, kişinin tarzını, düşüncesini, stilini de belli etmektedir. Temel bileşeni zincir olan kolyeler altın ve gümüş gibi değerli madenler ile üretilmektedir. Kolye ucu denilen ek bir parça da kolyelere eklenerek birleşim noktası oluşturmaktadır. Bu kolye uçları da genel olarak pırlanta, inci, yakut, gümüş, safir ve altın gibi değerli madenlerden meydana gelmektedir.

Oldukça eski zamanlardan günümüze değin ulaşan kolyeler, eskiden zenginlik ve statü sembolleri olarak da kullanılmıştır. Tüy, kemik ve çeşitli pek çok kabuk kolyelerin yapılmasında kullanılmıştır. Günümüzde oldukça fazla çeşidi bulunan kolyeler her tarza uygun olarak da üretilmektedir. Çeşidi oldukça fazla olan gümüş kolyeler fiyatlarının uygunluğu ile de göz dolduruyor. 

Ottoman kuyumculuk olarak uygun fiyatlar ile çeşitli kolye, küpe, bileklik ve yüzükler üretiyor, müşterimizin huzuruna sunuyoruz. Ayetel Kürsi Kolyelerimiz, Bal Peteği Gümüş Kolyelerimiz, Sureli Kolyelerimiz, Madalyon Kolyelerimiz, Kişiye Özel İsimli Kolyelerimiz, Nazar Dualı Kolyelerimiz, Mekik gümüş kolye modelleri müşterilerimiz tarafından oldukça büyük bir beğeni almaktadır. Tamamen titiz çalışmalar yürüterek ürettiğimiz kolyelerimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor. Piyasanın en iyisi olma yolunda emin adımlarla yürürken, siz değerli müşterilerimizi yanımızda görmek bizi son derece mutlu eder.

Daha fazla geç kalmadan mağazamızın birbirinden şık kolyelerini inceleyin, dilediğiniz her türlü modeli sitemiz üzerinden güvenle sipariş edebilirsiniz.