1 den 13 e 13 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Kişiye ve Eşlere Öze Yüzük Modelleri

Uzun yıllardır hizmet veren firmamız birbirinden şık aksesuarları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özel tasarım yüzükleri, birbirinden şık kolye ve bileklikleri ile büyük beğeni toplayan Ottoman Kuyumculuk, en iyi kuyumculuk firması olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Hediye seçme derdi ile başı belada olanların, kendini mutlu etmenin yolunu arayanların bir numaralı adresi olan Ottoman Kuyumculuk, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. 

Sınırsız sayıda göz alıcı yüzükleri, kolyeleri, alyansları, bileklikleri, küpe ve üçlü takım modelleri ile hem kadınların hem de erkeklerin yüzünü güldüren firmamız, kişiye özel tasarımları ile de göz doldurmaktadır. 7/24 hizmet sunan web sitemiz üzerinden beğendiğiniz tüm ürünleri, taksit imkanı ve ücretsiz kargo seçeneğini kullanarak hızlı bir  şekilde sipariş verebilirsiniz. Müşterisinin cebini düşünen fiyatlarımız ile firmamız sizi hem maddi hem de manevi anlamda mutlu edecektir. 

Erkekler için belirlenen yüzük modelleri; Özel Koleksiyon Yüzük Modelleri, Ottoman Yüzük Modelleri, Kişiye Özel Yüzük Modelleri ve Askere Özel Yüzük Modelleri olmak üzere dört faklı kategoriye ayrılmaktadır. Bu durum kadınlar için de doğal taşlı yüzükler, birbirinden şık gümüş yüzükler, sultan model yüzükler  olmak üzere çeşitlendirilmektedir. 

Kişiye ve eşlere özel olarak tasarlanan yüzüklerimiz oldukça uygun fiyatları ve şık görünümleri ile büyük rağbet görmektedir. Sevdiğiniz insanları değerli hissettirmek için Ottoman Kuyumculuğun özel olarak tasarladığı şık yüzükleri inceleyebilirsiniz.

Kendinize ya da bir başkasına özel tasarlanmış olan isimli, harfli, anlamlı yüzükler Ottoman Kuyumculuk mağazalarında siz değerli müşterileri beklemektedir. Daha fazla geç kalmadan uygun fiyatlı özel tasarım yüzük modelleri inceleyin. Ottoman Kuyumculuğun değerli müşterileri için tasarlamış olduğu kişiye ve eşlere özel yüzükler şu şekilde sıralandırılabilir: