Kargo ve Teslimat

Ottomankuyumculuk.com’da yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsizdir. Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz  ücretsiz olarak   7 ile 14 gün  arasında gönderilir. 

Üründen memnun kalmamanız halinde, yine ücretsiz kargo ile size gönderdiğimiz fatura arkasındaki gereken yerleri doldurarak anlaşmalı olduğumuz kargo ile iade ve değişim yapabilirsiniz. 

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde bizlere ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününe binayen  7 ile 14 gün içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde, belirtmiş olduğunuz telefon numaralarından sizlere ulaşılarak, bilgilendirme yapılacaktır. 

Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde yukarıda belirtilen süreç, ödemenin hesabımıza ulaşmasını takiben başlayacaktır.

Sipariş verdiğiniz ürünler anlaşmalı kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenilir şekilde size ulaştırılacaktır. 

www.ottomankuyumculuk.com’da teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Siparişleriniz belirtilen tarihte güvenli olarak gönderilir. Türkiye sınırları dahilindeki herhangi bir yere ulaşım süremiz en geç 15 iş günüdür.

Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında, paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. 

Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede bilgi@ottomankuyumculuk.com’a e-posta   veya 0545 547 42 25 numaralarından birini arayarak bize bilgi veriniz.

Siparişinizi takip etmek için  ana menüde “Hesabım” butonunu tıklayıp “Sipariş Geçmişim” seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.