Hakkımızda

Uzun yıllardan beri kuyumculuk sektöründe hizmet veren firmamız, değerli müşterilerinin yüzünü güldürmek için emek sarf etmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana markalaşma, mağazalaşma faaliyetleri ve sektöre katmış olduğu yenilikler ile Ottoman Kuyumculuk sektörün en iyisi olma yolunda emin adımlar ile yürümektedir.

Başarılı ve sistemli bir çalışma yürüten firmamız, kısa sürede oldukça büyük gelişimler sağlamıştır. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran Ottoman Kuyumculuk, bugün piyasanın lider markası olma yolunda ilerlemektedir. Birbirinden şık koleksiyonları, kadrosundaki uzman tasarım ekipleri ile Ottoman Kuyumculuk, Türk motiflerini ve tarihten getirdiği esintilerini aksesuarlarına işleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Yürüttüğü estetik çalışmaları ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, hem erkek hem de kadın müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Doğal taş ve gümüş aksesuarları ile Ottoman Kuyumculuk tasarım, ürün, müşteri ve insan kaynakları bakımından sağladığı hizmet kalitesi ile ülkesinde yer etmeyi amaçlayan bir kuyumculuk mağazasıdır. Mükemmel kalitede ürün ve hizmet kalitesini yakalamayı amaçlayan Ottoman Kuyumculuk, tercih edilen bir firma haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Birbirinden şık ve özel tasarım yüzükbileklikkolye ve küpe modellerimiz ile müşterisini özel hissettiren Ottoman Kuyumculuk, tasarladığı her ürün için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Her geçen gün büyüyen ailesinde siz değerli müşterileri de görmek isteyen firmamız, iyi günde kötü günde her zaman yanınızda!

Firmamızın iletişim kanallarından herhangi birine ulaşarak birbirinden şık aksesuarları temin edebilir, yaşanılabilecek her türlü sıkıntılı durumda yine firmamızın kendisine ulaşarak istek, dilek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Uzun yıllardan beri hizmet veren firmamızın en büyük beklentisi ürettiği ürünlerinden memnun kalan müşterileridir. Bu noktada siz değerli müşterilerin memnuniyeti ve bu memnuniyeti karşılayacak düzeyde kaliteli ürünler üretmek de bizim boynumuzun borcudur.

Oldukça uygun fiyatlı aksesuarları ile müşterisinin cebini de düşünen firmamız, sizi her zaman iyi hissettirecek takılar üretmeye devam edecek. Birbirinden anlamlı ve şık görünümlü takıları ile özel günlerinizi daha da güzelleştirecek takılarımızı temin etmek için daha fazla geç kalmayınız!

Ottoman Kuyumculuk ile takın ve takıştırın, gülün ve herkesi güldürün!