1 den 36 e 117 (4 sayfa) ürün gösteriliyor

Gümüş Yüzük Modelleri

Her dönemde asaletin ve güzelliğin simgesi olan gümüş altın ve bakırdan sonra bulunan ilk metallerden biridir. Geçmişten günümüzü değerli olan gümüş çeşitli aksesuarlarında gözdesi olmuştur.

Yüzükler her tarza uyum sağlayan estetik takılar arasındadır. Bundan dolayı çeşitli figürler ve tasarımlar ile  şık ve ideal bir hediye seçeneği olmuştur. Doğal ve parlak taşlarla farklı modellerimiz  uzun ömürlü ve beğenilen modellerimiz  arasına girmiştir. Kararma yapmayan şık ve kaliteli duruşları ile her zaman göz almaktadır. Çeşitli semboller ve doğal taşlarla farklı çehrelere bürünmüştür.

Kadınlar ve erkeklerin de çok sevdiğimi modellerimizden taşlı gümüş yüzük modelleri farklı renk grupları ve değerli taşlar kullanılarak hazırlanarak yapılmıştır.

Gümüş yüzük bayan ve erkek modellerimizde hem sadelik hem de motiflerle besleyerek hoş bir görünüm kazandırıyoruz.

İsimli yüzük modellerimizde değerli  müşterilerimiz isimlerini yazabilir ve güzel bir hatıra oluşturabilir. Hediye veya özel günlerde bu modellerimizi kullanarak hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Osmanlı motifleri tarihten esinlenerek hazırladığımız modeller ve tuğralı gümüş yüzük modellerimiz ise en çok tercih edilen modellerimiz arasına girmiştir.

Değerli taş ,tek taş, beş taş göz alıcı   gümüş yüzük modelleri yeniden yorumlanmış ve göz kamaştıran modeller ortaya çıkartılmıştır. Doğal taşların farklı enerjisi ile hoş modeller ortaya çıkartmakla birlikte narin ve farklı bir hava katılmıştır. Her tarza ve stile hitap edecek 925 ayar gümüş yüzük modelleri  ise renkli taşlı şekilleri ile öne çıkmaktadır. Taşlı yüzükler ve figürlü modellerimizde tarzını yansıtacak diğer modellerimizden biridir.

Bizlerde Ottoman Kuyumculuk olarak her zaman özel tasarım kadın gümüş yüzük ve erkek gümüş yüzük modelleri ise   el işçiliği kullanmış olmakla   birlikte müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedeflemiştir.

İnce işçilik ve şık tasarım ile hazırladığımız gümüş yüzük kadın ve erkek gümüş yüzük modelleri sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Her yaştan ve her tarzdan zevke hitap eden özel tasarım gümüş yüzük modellerimiz her zaman müşterilerin ilgi odağı olmuştur. Birbirinden gümüş yüzük çeşitleri  siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Sizlerde bu sayfadan gümüş yüzük fiyatları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olaiblir. Aynı zamanda taksit imkanı ve ücretsiz kargo ile bu modellerimizi güvenle sipariş edebilirsiniz.