1 den 34 e 34 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Gümüş Kolye Modelleri

Eski zamanlardan bu yana gümüş, yeryüzünün çeşitli yerlerinde az sayıda bulunan doğal bir kaynaktır. Doğada doğal gümüş genellikle civa , bakır ve benzeri bileşenlerin birleşiminden oluşmuş bir bileşiktir

Gümüş, bilindiği üzere gümüş kolye, gümüş küpe veya başka birçok takı modelinde tercih edilen bir elementtir. Gümüş ilk olarak Mısırlılar tarafından işlenmiş keşfedilmiş ve kullanıma sunulmuştur.

Ottoman Kuyumculuk olarak gümüş kolye modellerimizi her zaman farklı motifler ve desenler kullanarak hazırlamaktayız. Bayan takılar arasında en çok kullanılan modellerden olan kolyeler zaman için erkeklerde kullanmaya başlamıştır.

Zarif ve özgün kolye çeşitlerimizi sevdiklerinize, doğum günü olan ve özel gün kutlamalarında hediye vererek ömür boyu unutulmayacak bir ışıltı bırakabilirsiniz. Kolye ucu ve zinciriyle gümüşten hazırlanan kolye modellerimiz zevkinize ve tarzınızı yansıtacak seçenekleri bulunmaktadır.

Usta işçilik ile hazırlanan gümüş kolye modellerimizde kullanılan sembol ve taşlar ile estetiği en iyi şekilde yansıtmaktadır. Her yaştan her tarza kadar renkli taşlar ve motifler ile tasarlanan  farklı gümüş kolye modellerimizi sitemiz üzerinden bulabilir ve tarzını en iyi  şekilde tamamlayabilirsiniz. Kişiye özel ve isimli gümüş kolye modellerimizde ise ister isminizi isterseniz sizin için özel birinin ismini yazdırarak ömür boyu unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz. Farklı figürlere sahip gümüş kolye modellerimiz ise müşterilerimizin tarafından rağbet görmekte olup tarzını tamamlayacak modeli hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Birbirinden farklı fiyat yelpazelerden çok sayıda gümüş kolye modelleri tasarlanmakta ve her cebe uygun yapısı ile oldukça farklı seçeneklerle siz kullanıcılara sunulmaktadır.

Sitemiz üzerinden gümüş kolye fiyatları hakkında detaylı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartına taksit imkanı ve ücretsiz kargo seçeneği ile güvenle sipariş verebilirsiniz.