İndirimli
275,00 TL 200,00 TL
İndirimli
450,00 TL 400,00 TL
İndirimli
İndirimli
600,00 TL 550,00 TL
İndirimli
İndirimli
450,00 TL
1 den 36 e 54 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Gümüş Bileklik Modelleri

Gümüş elementi, tel haline getirilebilen, öğütülebilen, dövülebilen ve ışığı en iyi şekilde yansıtan, sünek bir bileşendir. Ayrıca elektrik işleyişinde gümüş elementi genel olarak küp ve altıgen olarak kristalleşmektedir.           

Oldukça geniş kullanım alanını bulunan gümüş elementinin yaygın kullanımları arasında ise  gümüş yüzük, gümüş kolye ve gümüş bileklik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların yanı sıra gümüş, pek çok sektörde kullanıma açık ve tercih edilebilir bir yapıdır.

Gümüş bilindiği üzere sıcak sülfürik asit ve nitrik asite karşı oldukça eriyik bir madendir.  Gümüş ilk olarak Mısırlılar tarafından işlenmiş ve her dönem için önemini korumuştur.

İçerdiği kükürt sayesinde sararmalara ve kararmalara mahal vermemekte günümüzde özellikle gümüş bileklik, gümüş kolye, alyans ve benzeri birçok alanda kullanımı tercih edilmektedir. Gümüş bileklik modellerimiz yüksek titizlik ve emekle birlikte tel tel işlenmekte, parıl parıl yapısı ile hem gözlerinize hem de cebinize hitap etmektedir. Birbirinden çeşitli gümüş bileklik modellerine göz gezdirebilir zevkinize ve cebinize en uygun takıyı kolaylıkla edinebilirsiniz.

Kolay kolay paslanmayan, kararmayan ve sararmayan yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bu niteliği dolayısıyla özellikle gümüş kolye, küpe ve gümüş bileklik modellerinde kullanılan gümüş bileşeni, aynı zamanda ısıyı ve elektriği de çok iyi derecede yansıtma özelliği barındırmaktadır.

Yapısının oldukça yumuşak olması dolayısıyla gümüş bileşeni, mekanik dış kuvvetlere karşı düşük dirençlidir. Ayrıca gümüş, atmosfer parlaklığını kaybettiği noktada oldukça soluk bir görünüme bürünmekte bu nedenlerden ötürü de oldukça sert olan diğer bileşenler olan cıva, bakır ve altın madenleri ile alaşımlandırılarak kullanıma uygun hale getirilir.                              

Hem hediye hem de özel günlerde tercih edilecek ürünlerden biri olan bileklik modellerine ulaşabilir ve detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Tarzını yansıtacak farklı taşlar ve motifler kullanılacak modelleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Kadın gümüş bileklik modelleri içerisinde kadınlar için hazırlanan farklı desenler ve motiflere ait bilekliklerde yer almaktadır. Kadınların tercih edeceği modellerde ise çeşitli tarzları yansıtacak modelleri bulabilirsiniz.Erkek gümüş bileklik modelleri bölümünde ise  erkekler için yapılan farklı desenlere ait modelleri bulabilirsiniz. Hem geleneksel hem de modern modellerimizde erkeklerin de tercih edeceği modeller bulunmaktadır.

Özel tasarım gümüş bileklik modellerimizde ise tasarımıyla özgün modellerimize ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden gümüş bileklik fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Aynı zamanda taksit imkanı ve ücretsiz kargo ile güvenle sipariş verebilirsiniz.