1 den 36 e 36 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Gümüş Aksesuar Modelleri

Gümüş, takılarda en fazla tercih edilen yapı olmakla beraber birçok kişi gümüş kaplamaya da yönelmektedir. Gümüş kaplama olacak objelerin öncelikle elektronik kota ile bağlanması gerekmektedir. Bu durum, kaplanacak olan objelerin daha düzgün kaplanmasına sebebiyet vermektedir.

Korozyona karşı oldukça dayanıklı oluşu ile bilinen gümüş, yumuşak ve esnek olması sebebi ile gümüş aksesuarlarda tercih edilmektedir. Ayrıca organik madde ve asitlere karşı oldukça dayanıklı olan gümüş bileşenleri, diğer bileşenlerle kolaylıkla etkileşime geçmekte ve birleşmektedir.

Gümüş aksesuarlar, geçmişten bu yana birçok kişi tarafından tercih edilmiş ve yepyeni niteliklerle donatılmıştır. Bu anlamda birbirinden değerli ve hoş gümüş küpeler, gümüş kolyeler, gümüş yüzükler be gümüş takımları tasarlanmış ve siz değerli kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Gümüş aksesuar modellerinde kullanıma sunulan gümüş bileşenlerinin saf olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde gümüş aksesuarlarınız veya gümüş objeleriniz kolaylıkla paslanacak ve uzun vadede kararma yapacaktır.

Gümüş bileşeni, çinko elementi ve kadmiyum ile birleşerek alaşım yapmakta bu alaşıma antimonun da eklenmesi ile beraber gümüş objeler maksimum parlaklığa kavuşacaktır. Ayrıca belirtmekte fayda var ki gümüş aksesuarlarda kullanılan gümüş tozları, eritilerek vücuda alınmaktadır. Çünkü birbirinden önemli özelliği olan gümüş bileşeni, virüs, bakteri ve salgın ve mikrop çeşitlerine karşı bağışıklığı güçlendirmekte, zararlı mikroplara karşı vücudu korumaktadır.

Şimdi de gümüş aksesuar özelliklerine ve gümüş suyu özelliklerine değineceğiz. Gümüş aksesuar modelleri, fiziksel ve kimyasal olarak ayrışmakta olup, bilinen en önemli niteliği oksitlenmeye karşı dayanıklı olmasıdır. Ayrıca gümüşün bir başka özelliği de, bakır bileşeninden çok daha zor, altın bileşeninde ise çok daha kolay oksitlenebilmesidir. Bunun yanı sıra gümüş, beyaz, parlak, beyaz ve ışıltılı bir madendir.

Gümüş suyu ise tamamıyla doğal bir karışım olup bu niteliği dolayısıyla antibiyotiklerde sıklıkla tercih edilmektedir. Antibiyotiğin alınamıyor olması veyahut yeterli gelmiyor olması da doğal gümüş suyuna yöneltmektedir. Sayısız birçok hastalığa iyileştirici etkide bulunan gümüş suyu, tamamen doğal nitelikte olması sebebiyle hiçbir yan etki barındırmamaktadır.

Sizlerde sitemizde gümüş aksesuar fiyatları hakkında detaylı şekilde bilgi sahibi olabilir kredi kartına taksit imkanı ve ücretsiz kargo seçeneği ile güvenle sipariş verebilirsiniz.