Ottoman
525,00 TL
400,00 TL
475,00 TL
375,00 TL
1 den 36 e 97 (3 sayfa) ürün gösteriliyor

Erkek Yüzük Modelleri

Yüzükler hem kadınlar hem de erkekler için kullanımı en sık olan aksesuarlardandır. Yüzük çok eski zamanlardan beri kullanılan bir aksesuar olmakla beraber, gün geçtikçe de yaygınlık kazanmaktadır. İlk olarak bağlılığı temsilen kullanılmaya başlayan yüzükler zamanla güç, statü, güzellik, gösteriş için kullanılmaya devam etmiştir. Renk, tasarım, desen, kullanılan maden çeşitliliği ile hem erkekler hem de kadınlar diledikleri her tarz yüzüğü elde edebilirler. Ottoman Kuyumculuk olarak gümüş, doğal taş, fildişi, dokulu vb. pek çok yüzük çeşidi ile erkek müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Birbirinden zevkli tasarımlarımlarımız ile firmamız, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Doğal taş yüzükler, gümüş yüzüklerden sonra en çok tercih edilen yüzük çeşididir. Akik, inci, zirkon, lapis, hematit gibi taşlar ile tasarlanan doğal taş yüzüklerimiz her geçen gün büyük bir rağbet görmektedir. Otoman kuyumculuk olarak her bütçeye uygun fiyatlarımız ve birbirinden güzel tasarımlarımız ile en iyi olma yolunda ilerliyoruz. Aksesuar takmayı sevenlerin bir numaralı adresi olan firmamız, erkek müşterilerimiz için de birbirinden şık aksesuarlar üretiyor. Küpe, kolye, bileklik gibi aksesuarların yanı sıra gümüş erkek yüzüklerimiz oldukça büyük bir beğeni topluyor. 

Aynı zamanda taşlı ve gümüş yüzüklerimiz en sık tercih edilen modeller arasındadır. Bunun yanı sıra hem görselliği ile hem de göz alıcılığı ile dikkatleri üzerine çeken  gümüş erkek yüzük modelleri , erkek müşterilerimizi cezp ediyor. Erkeklere özel farklı tarzda sitemizde yüzük modelleri bulmak kolaydır. Ottoman Kuyumculuk, değerli müşterilerin hem cebini düşünür hem de gözüne hitap eden tasarımları ile büyük beğeni toplayacak modelleri çıkartır.

Sevdiğiniz eşinize, dostunuza, babanıza gümüş yüzük almayı düşünüyorsanız Ottoman Kuyumculuk son derece güzel bir adres olacaktır. Sizlerde bu sayfadan erkek yüzük fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir taksit imkanı ve ücretsiz kargo seçeneği ile güvenle sipariş edebilirsiniz.