1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Gümüş Erkek Kolye Modelleri

Çok uzun yıllardan beri hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olarak bilinen kolyeler, günümüzde hala büyük bir ilgi ile hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Saat, yüzük ve küpe gibi aksesuarların yanı sıra kolyeler de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasına girmeye başlamıştır. Pek çok renk, tasarım, kullanılan maden, desen seçenekleri ile kolyelerin de oldukça çeşitli bir dünyası bulunmaktadır. Temel bileşeni zincir olan kolyeler, altın ve gümüş gibi değerli madenler ile yapılmaktadır. Bazı kolyelerde bulunmasa da, genel olarak kolye ucu dediğimiz ek bir parça kolyelerde bulunmaktadır. Bu ek parça da genel olarak pırlanta, gümüş, inci, safir, altın ve yakut gibi değerli madenlerden oluşmaktadır.  

Oldukça eski zamanlarda zenginlik ve statüyü temsilen kullanılan kolyeler, günümüzde daha çok kombin tamamlama, tarz belirleme, güzel görünüm için kullanılmaktadır. Yine günümüzde kolye çeşitleri eskiye nazaran çok olmakla birlikte her tarza uygun modelleri ile dikkat çekiyor. Tercih edilen bu düz zincir kolyeler de altın ve gümüş olmak üzere çeşitlendiriliyor. Çoğu erkek kolye ucuna da önem veriyor.

Bizlerde Ottoman Kuyumculuk olarak değerli müşterilerimize birbirinden şık gümüş erkek kolyeler tasarlamaktayız. 

Firmamızın müşterlerimizin seveceği kolyeler tasarlamakla birlikte bu modellerde farklı motifler ve tarzlar uygulamaktadır. Ottoman Kuyumcu olarka gümüş Kolye modelleri oldukça şık bir tasarıma sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

%100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlayan firmamız, kolye takmayı seven erkek müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Erkekler tarafından en sık tercih edilen kolye türü gümüş kolye modelleri her türlü kombine ve tarza uyum sağlamaktadır. Eğer siz de tam bir gümüş kolye severseniz doğru yerdesiniz,

Gümüş erkek kolye modellerimizi bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda gümüş kolye fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir kredi kartına taksit imkanı ve ücretsiz kargo seçeneği ile güvenle sipariş verebilirsiniz.