1 den 20 e 20 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Gümüş Kadın Yüzük Modelleri

Yüzükler eski zamanlardan bu yana kadın ve erkeklerin parmaklarını süslemiştir. Kadın ve erkeklerin ellerinin görünümünü daha hoş hale getirmek amacı ile kullandıkları bu aksesuarlar, zaman içerisinde daha geniş bir kitleye ulaşmaktadır.

Her yüzük taşına, modeline ve şekline göre farklı anlamlar ifade eder. Karşılıklı olarak takılan ya da hediye edilen yüzükler bağlılığı ifade ederler. Bu anlamların dışında yüzükler güzellik, çekicilik ve liderlik gibi duruşları da ifade eden bir şekle sahiptir. Yüzüğün taşı, rengi, deseni ve tasarımı ile birçok farklı anlam da elde edilebilir.

Ottoman Kuyumculuk olarak gümüş bayan yüzük modelleri konusunda çeşitli bir model yelpazesi sunuyoruz. Müşterilerimize istedikleri tarz yüzüğü elde edebilme fırsatı verirken, tasarımlarımızı memnuniyete göre gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini benimseyen politikamız ile kaliteli yüzük modelleri sunuyoruz.

Gümüş yüzükler de en çok rağbet gören model gruplarından biri de  ise doğal taşlardan yapılan modelledir. Birçok farklı doğal taşı da bulunduran yüzüklerimiz içerisinde burca uygun gümüş bayan yüzük seçimi yapabilirsiniz. Hematit, akik, turmalin, çeroit, ametist gibi birçok farklı taşın bulunduğu yüzük modellerini markamızda bulmanız mümkündür. Ottoman Kuyumculuk olarak gümüş bayan yüzük modellerini kaliteli bir şekilde üretmeye özen gösteriyor ve uygun fiyatlı müşterilerimize sunuyoruz. Parmaklarını süslemek isteyen ve aksesuarlarına dikkat eden kişiler için oldukça şık duruşa sahip yüzükler üretiyoruz. Bedenin tümünde kullanılan kolye, küpe ve bileklik gibi takıların dışında yüzükler de oldukça fazla ilgi görmektedir.

Bayan yüzükler için üzerinde isim ve duaların yazdığı modeller en çok rağbet görenler içerisinde yer alır. Duruşunun yanı sıra oldukça güzel anlamlar ifade eden yüzükler müşterilerimizin en çok tercih ettikleri arasındadır.

Farklı gümüş kadın yüzük çeşitleri birçok yerde bulunabilir. Ancak bu yüzüklerde kalite ve uygun fiyatı birleştirmek oldukça zordur. Ottoman Kuyumculuk olarak sizlere kaliteyi sunuyor ve kaliteyi uygun bir şekilde almanıza yardımcı oluyoruz. Sevilen kişiye yüzük almak isteyen kişiler için uğranması gereken ilk adres firmamız olabilir, geniş kataloğumuz ile farklı zevklere uygun aksesuarlara rastlamak mümkündür.

Sizlerde bu sayfadan gümüş bayan yüzük fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Birbirinden şık yüzük modellerimize taksit imkanı ve ücretsiz kargo seçeneği ile güvenle sipariş edin.