1 den 33 e 33 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Kadın Kolye Modelleri

Kolyeler çok eski zamanlardan beri kadınların boynunu süsleyen oldukça çekici aksesuarlardır. Eski zamanlarda yalnızca kadınlar tarafından kullanılan bu aksesuar, zaman içerisinde her iki cinsiyet için de kullanılmaya başlanmıştır. Kolyeler kıyafetleri tamamlamak için bir bütün olarak düşünülmüş ve birçok çeşitliliği ortaya çıkmıştır.

Şekillerine göre kolyeler güzelliği, gücü ve çekiciliği gibi değişik anlamları ifade ederler. Ottoman Kuyumculuk olarak bayan kolye modellerimizi  oldukça fazla önemsiyor ve ince işçilikler tasarlamaya çabalıyoruz. Dini motifleri kolyelerimizde bulundurmanın yanı sıra nazar boncuğu ve çiçek tasarımlarını da gümüş bayan kolye modellerimizde bulunduruyoruz. Son zamanlarda ön plana çıkan sonsuzluk figürü ve isimli gümüş kolye modellerimizi de inceleyebilirsiniz.. 

Bayan kolye modellerimiz arasında en çok tercih edileni isme özel kolyelerdir. İsme özel kolyeler genellikle kadınlara zarif ve kişisel bir hediye olarak alınır. Sevdiği kişiye özel olduğunu hissettirmek ve kişisel bir tasarım vermek isteyenler için oldukça farklı ve özel tasarımlarımız da mevcuttur.  Özel günlerde müşterilerimizin yanlarında oluyor ve uygun fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz. Kaliteyi, uygun bir şekilde müşterilerimize veriyor ve onların memnuniyetini düşünüyoruz. Ürettiğimiz her  bayan gümüş kolye için zarifliği önemsiyor ve detaylı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 

Tamamen el işçiliği ile hazırlanan gümüş kadın kolyeler kişilerin zevklerine göre tasarlıyoruz.. Farklı modelleri bulmak isteyen kişiler için Ottoman Kuyumculuk ideal bir tercih olacaktır. Sevilen kişiye hediye edilecek kolyenin özel olması gereklidir. Bu nedenle kişiler özel tasarımları markamızda bulabilir ve sevdiklerine özel bir şekilde hitap edebilirler. Aynı zamanda bu sayfadan gümüş kadın kolye fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Bu sayfada kadın kolye fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Markamızda bulabileceğiniz birbirinden özel kolye tasarımları da  taksit imkanı ve ücretsiz kargo ile güvenle sipariş verebilirsiniz.