Ametist Bileklik

Ürün Kodu: OTK-BB5002
400,00 TL 450,00 TL

Miktar

HEMEN AL
ücretsiz kargo taksit imkanı

yüzük ölçümü

Ametist Bileklik

Güzel ametist bilekliklerden oluşan enfes bir bayan gümüş bileklik koleksiyonu sunuyoruz. Ametist değerli taşlar, en güzel ve popüler yarı değerli taşlardan biridir. Doğal Ametist bileklik, çeşitli renk tonlarında mevcuttur. Ametist, kuvars taş ailesine aittir ve kullanıcı üzerinde yatıştırıcı ve sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Taş, Sahasrara Çakra ile ilişkilidir ve ruhsal bölümü geliştirir ve memnuniyet getirir. Değerli ve Yarı kıymetli taşlar, kayıtlı tarihten beri ve muhtemelen daha önce ruhsal, duygusal ve fiziksel şifa için kullanılmıştır. Dünyanın her yerindeki şifacılar bunları kullanıyor.

Kristal Şifanın geleneksel tıbbın yerini alması değil, onu iltifat etmek ve geliştirmek anlamına geldiğini lütfen unutmayın. Reçete, teşhis veya tedavi olarak kullanılmamalıdır. Verilen bilgiler doğası gereği tamamen metafiziktir ve hiçbir şekilde tıbbi değildir. Kristal Şifa bağımsız bir terapi değil, bütünsel şifa yaklaşımının bir parçasıdır. 

Ametist Bileklik Özellikleri

Ametist bileklik, Otantik bir şekilde tilki kuyruğu zinciri ve bakırla çevrelenmiş küçük görseller ile tasarlanmıştır. Ayıklığı teşvik eder, bağımlılıkların kırılmasına yardımcı olur; manevi uyanışı ve barışı teşvik eder. Dönüşüm ve meditasyon; aurayı yatıştırır, dengeler ve temizler.

İyi bir muhakeme duygusunu teşvik eder. Gelişmeyi temsil eder.Dürüstlük taşıdır. Sessiz ve sakin bir zihni teşvik eder. Derin iç huzuru bulmak için meditasyona yardımcı olur.

Kayıp veya keder anlarında rahatlık sağlar. Uyku, rüya görme, ilham ve sezgiye yardımcı olur. Kaş çakrasını dengelemeye yardımcı olur.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Bunlarda İlginizi Çekebilir