İndirimli
275,00 TL 200,00 TL
İndirimli
450,00 TL 400,00 TL
İndirimli
İndirimli
600,00 TL 550,00 TL
İndirimli
İndirimli
1 den 36 e 37 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Kadın Bileklik Modelleri

Bayan bileklikler duruşları çoğu zaman bir kıyafetin tamamlayıcısı olarak rol oynarlar. Eski zamanlarda çelik ve bakır olarak kullanılan bileklikler, günümüzde daha farklı madenler ile hayatta kullanılır. Hemen hemen herkesin bileğinde rastlanılabilecek bileklikler daima kadınlar için vazgeçilmez bir tercih olmuştur.

Bilekliklerin inceliği, kalınlığı ve modeli ile birçok anlam ifade etmek mümkündür. Kişiler kendi bileklerinin türüne bağlı olarak, kendilerine uygun bilekliği seçebilirler. Ottoman Kuyumculuk olarak müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor ve farklı çeşitleri mağazamızda bulunduruyoruz. Farklı zevklere ya da bilek duruşuna sahip kişiler için ortak seçenekleri de firmamızdan temin edebilirsiniz. Yapmış olduğumuz zevkli tasarımlarımız ile daima beğenileri topluyoruz.

Dua içeren çelik bileklik modellerinden sonra en çok tercih edilen bileklik ise zarif ve ince işlemelere sahip modellerimizdir. Farklı işleme taşları ile dikkat çeken gümüş bayan bileklik modelleri içerisinde, taşlı süslemesi bulunanlar çok fazla ilgi görmektedir. Ottoman Kuyumculuk olarak müşterilerimizin cebini de önemsiyor ve bütçe dostu fiyatlar sunuyoruz. Bileğindeki aksesuarının duruşunu önemseyen, kaliteli bir takı almak isteyen kişiler için firmamızdan yararlanabilirsiniz. Kaliteli olarak sunduğumuz aksesuarlarımız için uygun fiyatlar talep ediyor ve herkesin bileklerinin süslenmesini tercih ediyoruz.

Aksesuar takmayı tercih eden ve değişik modeller talep eden müşteriler için Ottoman Kuyumculuk vazgeçilmez adres olarak bulunuyor. Çeşitli kolye ve yüzüklerin yanı sıra gümüş bileklikler de tamamlayıcı olarak tercih ediliyor.

En çok tercih edilen gümüş kadın bileklik modelleri içerisinde sure bulunanlar mevcuttur. Sure tasarımı ile derin anlam ifade eden bilekliklerin görünümüne de önem gösterilmiştir. Zarif ve ince bileklik tasarımları ile yüzüklerin eldeki duruşları tamamlanabilir. Kaliteyi uygun fiyat ile Ottoman Kuyumculuk aracılığıyla temin edebilir ve sevdiklerinize anlamlı hediyeler alabilirsiniz. Annenize, sevgilinize, eşinize ve kızına hediye almak için mağazamızı ziyaret edebilir, kendi zevkinize uygun ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Oldukça geniş bir tasarım kataloğuna sahip firmamız ile her zevke hitap edebilecek çeşitlerimiz mevcuttur.